Stacksight (7.x-1.92) - en to lv translation catalogue (7 entries)

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Security
lv: Drošība

en: Debug
lv: Atkļūdot

en: Not set
lv: Nav iestatīts

en: Cron run completed.
lv: Cron izpilde pabeigta.
