stacksight (7.x-1.92) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
sl: Onemogočeno

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Debug
sl: Razhroščevanje

en: Cron run completed.
sl: Izvajanje cron-a je zaključeno.
