stacksight (7.x-1.92) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
th: ปิดการใช้งาน

en: Enabled
th: เปิดใช้งาน

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Not set
th: ไม่ได้ตั้งค่า

en: Cron run completed.
th: Cron ทำงานเสร็จเรียบร้อย
