stacksight (7.x-1.92) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
vi: Tắt

en: Enabled
vi: Bật

en: Settings
vi: Thiết lập

en: Features
vi: Tính năng

en: Debug
vi: Tìm lỗi

en: Cron run completed.
vi: Cron đã chạy xong.
