stacksight (7.x-1.93) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
eo: Malŝaltita

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: Settings
eo: Agordoj

en: Features
eo: Ecoj

en: Cron run completed.
eo: Cron-laboro finita.
