Stacksight (7.x-1.95) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
el: Απενεργοποιημένο

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Features
el: Χαρακτηριστικά

en: Debug
el: Αποσφαλμάτωση

en: Cron run completed.
el: Η εκτέλεση του cron ολοκληρώθηκε.
