Stacksight (7.x-1.95) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
fa: غیرفعال

en: Enabled
fa: فعال

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Features
fa: ویژگی‌ها

en: Debug
fa: اشکال زدایی

en: Cron run completed.
fa: اجرای کرون کامل شد.
