Stacksight (7.x-1.95) - en to id translation catalogue (7 entries)

en: Disabled
id: Non Aktif

en: Enabled
id: Aktif

en: Settings
id: Pengaturan

en: Security
id: Keamanan

en: Features
id: Fitur

en: Not set
id: Tidak disetel

en: Cron run completed.
id: Cron selesai dijalankan.
