Stacksight (7.x-1.95) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
jv: Mati

en: Enabled
jv: Urip

en: Settings
jv: Sétingan

en: Security
jv: Jagabaya

en: Cron run completed.
jv: Cron uwis rampung dilakokaké.
