Stacksight (7.x-1.95) - en to pl translation catalogue (8 entries)

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: Enabled
pl: Włączone

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Security
pl: Bezpieczeństwo

en: Features
pl: Funkcjonalności

en: Debug
pl: Debugowanie

en: Not set
pl: Nie ustawiono

en: Cron run completed.
pl: Zadania cron wykonane.
