Stacksight (7.x-1.95) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
ta: செயலிலில்லை

en: Enabled
ta: செயலிலுள்ளது

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: Debug
ta: பிழையறிவு

en: Cron run completed.
ta: க்ரான் ஓட்டம் பூர்த்தியாகவில்லை
