Stacksight (7.x-1.96) - en to es translation catalogue (7 entries)

en: Enabled
es: Activado

en: Settings
es: Configuración

en: Security
es: Seguridad

en: Features
es: Características

en: Debug
es: Depurar

en: Not set
es: No dispuesto

en: Cron run completed.
es: Ejecución de cron terminada.
