Stacksight (7.x-1.96) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: Enabled
it: Attivato

en: Settings
it: Impostazioni

en: Security
it: Sicurezza

en: Features
it: Funzionalità

en: Not set
it: Non impostato

en: Cron run completed.
it: Esecuzione di cron completata.
