Stacksight (7.x-1.96) - en to pt translation catalogue (7 entries)

en: Enabled
pt: Habilitado

en: Settings
pt: Configurações

en: Security
pt: Segurança

en: Debug
pt: Depurar

en: Not set
pt: Não definido

en: Cron run completed.
pt: As tarefas cron foram executadas.

en: Access Token
pt: Token de Acesso
