Stacksight (7.x-1.96) - en to sv translation catalogue (8 entries)

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: Settings
sv: Inställningar

en: Security
sv: Säkerhet

en: Features
sv: Funktioner

en: Debug
sv: Felsök

en: Not set
sv: Ej inställd

en: Cron run completed.
sv: Körning av schemalagda aktiviteter färdig.

en: Access Token
sv: Åtkomsttoken
