Stacksight (7.x-1.96) - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: Enabled
tr: Etkin

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Security
tr: Güvenlik

en: Features
tr: Özellikler

en: Debug
tr: Hata ayıkla

en: Not set
tr: Ayarlanmamış

en: Cron run completed.
tr: Dönemsel görev (cron) çalışması tamamlandı.
