Stacksight (7.x-1.97) - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Settings
fi: Asetukset

en: Security
fi: Turvallisuus

en: Features
fi: Ominaisuudet

en: Debug
fi: Debuggaa

en: Not set
fi: Ei asetettu

en: Cron run completed.
fi: Cron-ajo valmis.
