Stacksight (7.x-1.97) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: Enabled
pt: Ativado

en: Settings
pt: Definições

en: Security
pt: Segurança

en: Debug
pt: Depuração

en: Not set
pt: Não definido

en: Cron run completed.
pt: Execução finalizada do <em>cron</em>.
