Stacksight (7.x-1.97) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Enabled
ro: Activat

en: Settings
ro: Setări

en: Features
ro: Caracteristici

en: Not set
ro: Nu este setat

en: Cron run completed.
ro: Cron a rulat cu succes.

en: Access Token
ro: Token de acces
