Stacksight (7.x-1.98) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: Enabled
be: Уключана

en: Settings
be: Налады

en: Features
be: Функцыі

en: Debug
be: Адладжваць праграму (debug)

en: Cron run completed.
be: Праца крона скончана.
