Stacksight (7.x-1.98) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Settings
cs: Nastavení

en: Security
cs: Bezpečnost

en: Debug
cs: Ladění

en: Not set
cs: Nenastaveno

en: Cron run completed.
cs: Běh cronu dokončen.
