Stacksight (7.x-1.98) - en to da translation catalogue (5 entries)

en: Enabled
da: Aktiveret

en: Settings
da: Indstillinger

en: Security
da: Sikkerhed

en: Not set
da: Ikke angivet

en: Cron run completed.
da: Cron-opgave fuldført.
