Stacksight (7.x-1.99) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Features
bo: ཁྱད་ནུས

en: Debug
bo: སྐྱོན་སེལ

en: Cron run completed.
bo: Cron འཁོར་སྐྱོད་བྱས་ཚར།
