Stacksight (7.x-1.99) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Settings
hr: Postavke

en: Features
hr: Značajke

en: Debug
hr: Uklanjanje grešaka

en: Cron run completed.
hr: Dovršen cron proces.
