Stacksight (7.x-1.99) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Security
lt: Saugumas

en: Features
lt: Savybės

en: Debug
lt: Derinimas

en: Cron run completed.
lt: Cron paleidimas baigtas
