Stacksight (7.x-1.99) - en to ru translation catalogue (11 entries)

en: Enabled
ru: Включено

en: Settings
ru: Настройки

en: Security
ru: Безопасность

en: Features
ru: Особенности

en: Debug
ru: Отладка

en: Not set
ru: Не установлено

en: Cron run completed.
ru: Выполнение регулярных процедур (cron) окончено.

en: Monitoring
ru: Монитор

en: Access Token
ru: Ключ доступа

en: Not connected
ru: Не подключено

en: Completed Tasks
ru: Выполненные задачи
