Stacksight (7.x-1.99) - en to uk translation catalogue (10 entries)

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: Settings
uk: Налаштування

en: Security
uk: Безпека

en: Features
uk: Властивості

en: Debug
uk: Зневадження

en: Not set
uk: Не встан.

en: Cron run completed.
uk: Виконано запуск крону.

en: Access Token
uk: Токен доступу

en: Not connected
uk: Немає з'єднання

en: Completed Tasks
uk: Завершені завдання
