Stacksight (7.x-1.99) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Enabled
ar: مفعل

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Security
ar: الأمن والحماية

en: Features
ar: الخصائص

en: Debug
ar: تنقيح

en: Cron run completed.
ar: اكتمل تشغيل مجدول الأعمال (كرون).
