Stacksight (7.x-1.99) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Security
ca: Seguretat

en: Features
ca: Funcionalitats

en: Debug
ca: Depuració

en: Not set
ca: Sense establir

en: Cron run completed.
ca: L'execució del cron s'ha completat.
