Stacksight (7.x-1.99) - en to hu translation catalogue (7 entries)

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: Settings
hu: Beállítások

en: Security
hu: Biztonság

en: Features
hu: Jellemzők

en: Debug
hu: Hibakeresés

en: Not set
hu: Nincs beállítva

en: Cron run completed.
hu: Az időzítő futása befejeződött.
