Stacksight (7.x-1.98) - en to nl translation catalogue (7 entries)

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Settings
nl: Instellingen

en: Security
nl: Beveiliging

en: Not set
nl: Niet ingesteld

en: Cron run completed.
nl: Cron-uitvoering voltooid

en: Access Token
nl: Toegangstoken

en: Not connected
nl: Niet gekoppeld
