Stager (7.x-1.0) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Created
el: Δημιουργήθηκε

en: Not found
el: Δεν βρέθηκε

en: Exists
el: Υπάρχει
