Stager (7.x-1.0) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Operations
et: Toimingud

en: Created
et: Loodud

en: Not found
et: Ei leitud

en: Exists
et: Väljumine

en: Found
et: Leitud
