Stager (7.x-1.0) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Operations
ja: 操作

en: Created
ja: 作成

en: Not found
ja: 見つかりません

en: Exists
ja: 存在

en: Found
ja: 検出
