Stager (7.x-1.0) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Operations
lv: Darbības

en: Created
lv: Izveidots

en: Not found
lv: Nav atrasts

en: Exists
lv: Pastāv
