Stager (7.x-1.0) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Operations
oc: Accions

en: Created
oc: Creat(ada)

en: Not found
oc: Pas trobat

en: Exists
oc: Present
