Stager (7.x-1.0) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Operations
tr: İşlemler

en: Created
tr: Oluşturulma

en: Not found
tr: Bulunamadı

en: Exists
tr: Mevcuttur

en: Found
tr: Bulunan
