Stager (7.x-1.1) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Operations
ar: عمليات

en: Created
ar: الإنشاء

en: Not found
ar: غير موجود

en: Found
ar: عثر عليه
