Stager (7.x-1.1) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Created
bo: གསར་འཛུགས་བྱས་ཟིན

en: Not found
bo: མ་རྙེད

en: Exists
bo: གནས་འདུག
