Stager (7.x-1.1) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Operations
ca: Operacions

en: Created
ca: Creat

en: Not found
ca: No trobat

en: Exists
ca: Existeix

en: Found
ca: Trobat
