Stager (7.x-1.1) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Operations
cs: Operace

en: Created
cs: Vytvořeno

en: Not found
cs: Nenalezeno

en: Exists
cs: Existuje
