Stager (7.x-1.1) - en to da translation catalogue (10 entries)

en: Title
da: Titel

en: Operations
da: Handlinger

en: Created
da: Oprettet

en: Not found
da: Ikke fundet

en: Exists
da: Eksisterer

en: Found
da: Fundet

en: %p is not writeable by the webserver.
da: webserveren kan ikke skrive til %p.

en: An unknown error occured.
da: Der opstod en ukendt fejl.

en: An unknown error occured trying to verify %p is a directory and is writable.
da: Der opstod en ukendt fejl i forsøget på at kontrollere om %p er en mappe der kan skrives til.

en: %p is not a directory or is not readable by the webserver.
da: %p er ikke en mappe eller kan ikke læses af webserveren.
