Stager (7.x-1.1) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Created
fi: Luotu

en: Not found
fi: Ei löydy

en: Exists
fi: On olemassa

en: Found
fi: Löydetty
