Stager (7.x-1.1) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Title
id: Judul

en: Operations
id: Operasi-operasi

en: Created
id: Dibuat

en: Not found
id: Tidak ditemukan

en: Exists
id: Tersedia

en: Found
id: Ditemukan
