Stager (7.x-1.1) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Operations
kn: ಕ್ರಿಯೆ

en: Created
kn: ನಿರ್ಮಿಸಲಾಗಿದೆ

en: Not found
kn: ಕಂಡುಬಂದಿಲ್ಲ

en: An unknown error occured.
kn: ಒಂದು ಅಜ್ಞಾತ ದೋಷವು ಕಂಡಬಂದಿದೆ.
