Stager (7.x-1.1) - en to lt translation catalogue (9 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Created
lt: Sukurta

en: Not found
lt: Nerasta

en: Exists
lt: Esantys

en: %p is not writeable by the webserver.
lt: %p neįrašoma serverio.

en: An unknown error occured.
lt: Nežinoma klaida.

en: An unknown error occured trying to verify %p is a directory and is writable.
lt: Nežinoma klaida bandant patikrinti ar %p katalogas įrašomas..

en: %p is not a directory or is not readable by the webserver.
lt: %p ne katalogas arba ne skaitomas web serverio.
