Stager (7.x-1.1) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Operations
mr: कृती

en: Created
mr: प्रकाशन

en: Not found
mr: सापडले नाही

en: Exists
mr: अस्तित्वात
