Stager (7.x-1.1) - en to nl translation catalogue (10 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Created
nl: Aangemaakt

en: Not found
nl: Niet gevonden

en: Exists
nl: Bestaat

en: Found
nl: Gevonden

en: %p is not writeable by the webserver.
nl: %p is niet beschrijfbaar door de server.

en: An unknown error occured.
nl: Een onbekende fout is opgetreden.

en: An unknown error occured trying to verify %p is a directory and is writable.
nl: Een onbekende fout is opgetreden tijdens het kijken of %p een map is en schrijfbaar is.

en: %p is not a directory or is not readable by the webserver.
nl: %p is geen map of is niet leesbaar door de webserver.
