Stager (7.x-1.1) - en to sk translation catalogue (10 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Operations
sk: Operácie

en: Created
sk: Vytvorené

en: Not found
sk: Nenájdené

en: Exists
sk: Existuje

en: Found
sk: Nájdené

en: %p is not writeable by the webserver.
sk: Webserver nemá práva na zápis pre %p.

en: An unknown error occured.
sk: Vyskytla sa neznáma chyba.

en: An unknown error occured trying to verify %p is a directory and is writable.
sk: Vyskytla sa neznáma chyba pri kontrole či je %p adresár a či je zapisovateľný.

en: %p is not a directory or is not readable by the webserver.
sk: %p nie je adresár, alebo webserver ho nemôže čítať.
