Stager (7.x-1.1) - en to sv translation catalogue (10 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Operations
sv: Funktioner

en: Created
sv: Skapad

en: Not found
sv: Hittades ej

en: Exists
sv: Existerar

en: Found
sv: Hittad

en: %p is not writeable by the webserver.
sv: %p är inte skrivbar för webbservern.

en: An unknown error occured.
sv: Ett okänt fel uppstod.

en: An unknown error occured trying to verify %p is a directory and is writable.
sv: Ett okänt fel uppstod vid försöket att verifiera om  %p är en katalog och skrivbar.

en: %p is not a directory or is not readable by the webserver.
sv: %p är ingen katalog eller är inte läsbar för webbservern.
